click me
click or press space

Sinema Dijital MedyaCategory: Uncategorized

Nisan 12, 2023    by  ‣  0 comments

Heets SigaraHeets, elektronik sigara veya IQOS takımı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış tütün vaziyet aldığından, sigaraya benzemekle alay malay, geleneksel sigaralardan değişikdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza doğruca konulabilen ıvır zıvır parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede duman yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, geleneksel sigaralardaki gibi yanma hizmetlemi gerçekleştirmezler. IQOS takımı kullanan zevat karınin bir seçenek olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın ahzetmek karınin belli evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir tütün ürünüdür. PMI, cihan genelinde en makro tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içme kızılışdemeviklarını tebdil etmek ve insanların henüz azca zararlı bir seçenek https://sigaramiz10.com/heets tutmak karınin geleneksel sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine müsait olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya gibi seçenekler bulunabilir. Hassaten, nikotin miktarları da ayrımlılık gösterir ve kullanıcının tercihine ilgilı olarak seçilebilir.

IQOS takımı, Heets kullanımı karınin tasarlanmıştır. Aparey, tütünü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in karınindeki tütün özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu prosedür, tütünün yanması yerine, buharlaşması sebebiyle açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS takımı ve Heets ürünleri, geleneksel sigaralara göre henüz azca zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın ahzetmek karınin belli evetş sınırlamaları bulunabilir. Hassaten, kullanımı da yerel yasalara sadıkdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin müntesip kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in geleneksel sigaralardan henüz azca zararlı olduğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün rahatlıkla heets kullanımı sebebiyle, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara gibi sair tütün ürünleri gibi bağımlılık yapıcı olabileceği konusunda uyarılar yapılmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara sebep olmuştur. Temelı dirimlik örgütleri, Heets gibi tütün ürünleri karşı endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, tembel hastalıkları ve sair dirimlik sorunlarına sebep olabileceğinden telaş etmektedirler. Hassaten, tütün ürünlerinin toyler üzerindeki tesirleri de dil kavgası konusu olmuştur.

Bununla alay malay, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin geleneksel sigaralara göre henüz azca zararlı olduğunu ve sigara terk yönünde bir aşama olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets gibi ısıtılmış tütün ürünlerini geleneksel sigaralara seçenek olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çkızılışan zevat karınin yeğleme edilebilecek bir seçenek olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in geleneksel sigaralara göre henüz azca zararlı olduğu iddiası halen dil kavgası konusu olsa da, ürünün kullanımı derece derece yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına müsait şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve dirimlik önerilerine müsait şekilde kullanmalıdırlar.
« »


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://sacdokulmesi.name.tr/ http://elektrik-elektronik.name.tr/ https://tatilbolgeleri.name.tr/ https://kaloriferkazanlari.name.tr/ https://mustafapasaotelleri.name.tr/ iqos fiyat
puff bar türkiye
Puro Satın Al