click me
click or press space

Sinema Dijital MedyaCategory: Uncategorized

Nisan 12, 2023    by  ‣  0 comments

HeetsHeets, elektronik sigara veya IQOS amortisörı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman zemin aldığından, sigaraya benzemekle omuz omuza, tradisyonel sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza duraksız konulabilen küçümencik parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede kötü namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, tradisyonel sigaralardaki kabil yanma mesleklemi gerçekleştirmezler. IQOS amortisörı kullanan eşhas derunin bir dalgalı olarak maruz Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın bağışlamak derunin mukannen yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en yüce duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece kırmızıışkanlıklarını tebdil etmek ve insanların henüz az zararlı bir opsiyon https://sigaramiz10.com/heets sunmak derunin tradisyonel sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine normal olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya kabil seçenekler bulunabilir. Ayrıca, nikotin miktarları da başkalık gösterir ve kullanıcının tercihine bandajlı olarak seçilebilir.

IQOS amortisörı, Heets kullanmaı derunin tasarlanmıştır. Aygıt, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in derunindeki duman özlerinin buharlaşmasını esenlar. Bu prosedür, dumanün yanması namına, buharlaşması yüz açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS amortisörı ve Heets ürünleri, tradisyonel sigaralara için henüz az zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın bağışlamak derunin mukannen yaş sınırlamaları bulunabilir. Ayrıca, kullanmaı da domestik yasalara ilişkindır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin müteallik kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in tradisyonel sigaralardan henüz az zararlı başüstüneğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün kolaylıkla heets kullanmaı yüz, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara kabil özge duman ürünleri kabil tabilık yapıcı olabileceği konusunda uyarılar yapılmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara münasebet olmuştur. Bazı sağlık örgütleri, Heets kabil duman ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sadır emrazı ve özge sağlık problemlerine münasebet olabileceğinden tasa etmektedirler. Ayrıca, duman ürünlerinin torlakler üzerindeki etkileri de ağız kavgası konusu olmuştur.

Bununla omuz omuza, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin tradisyonel sigaralara için henüz az zararlı bulunduğunu ve sigara tevdi yönünde bir girişim olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kabil ısıtılmış duman ürünlerini tradisyonel sigaralara dalgalı olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çkırmızıışan eşhas derunin yeğleme edilebilecek bir opsiyon olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in tradisyonel sigaralara için henüz az zararlı başüstüneğu iddiası halen ağız kavgası konusu olsa da, ürünün kullanmaı gittikçe yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına normal şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve sağlık önerilerine normal şekilde kullanmalıdırlar.
« »


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://sacdokulmesi.name.tr/ http://elektrik-elektronik.name.tr/ https://tatilbolgeleri.name.tr/ https://kaloriferkazanlari.name.tr/ https://mustafapasaotelleri.name.tr/ iqos fiyat
puff bar türkiye
Puro Satın Al