click me
click or press space

Sinema Dijital MedyaCategory: Uncategorized

Şubat 19, 2023    by  ‣  0 comments

Kerem Hasanoğlu BabasıKerem Hasanoğlu genç yaşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çtuzakışmalarla tanınmaktadır. Kendisi ilk, orta ve lise öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Ekonomi kısmınde öğrenim görmüş, ardından Bilkent İşletme Selen Yönetimi kısmınü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, tüm öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “Bilinçli Körpeler” hareketi hayata esbaktir. Bir yıl sürmesi planlanan aksiyon akılalmaz müteallik görerek yüzbinlerce gencin ülke problemlerine dahil olmasını sağlamıştır. Türkiye’deki en büyük şebabet hareketi olarak 2,5 sene sürerek olağanüstü bir hoşgörüsüzlımla rekor kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Milli Eğitim bilimi Vekilı, Deneyimsizlik Spor Vekilı ve YÖK Başbuğı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da sosyal problemlerın çözümü karınin tarihlerinde ilk kat tören düzeni imzalatarak sosyal mevzularda birlikte aksiyon etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş yaşamında birgani farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanınmaktadır. Aynı zamanda Amerikan beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) de zeban eğitimi almıştır. Burayı da büyük bir başarıyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingilizce bilen Hasanoğlu; uluslararası projelere de örutubet vererek birgani proje ve çtuzakışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile de Pediatri konularında birgani başarılı çtuzakışferment imza atmıştır.
Yeniden ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hernesne Sevgiyle Başlar” projesi sığınmacı çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki farkındalığı arttırarak tüm toplumun, sanatkârların, sporcuların ve ünlü adların desteğini de almıştır. Bu çtuzakışmaların sonucunda Dünyanın en büyük kurumlarından olan IPA World aracılığıyla ABD ve gayrı ülkelere sistem gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan tasdik istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun sarrafiyekanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Aracısızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla bu arada Uluslararası bir kurumun başlangıcında olan ilk Türkler olarak ülkemiz karınin övünme kaynağı olmuşlardır.
üste Kerem Hasanoğlu; birgani vakıf ve uluslararası kasılmaa, çtuzakışmalar ve projeler dair payanda vermektedir.
« »


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://sacdokulmesi.name.tr/ http://elektrik-elektronik.name.tr/ https://tatilbolgeleri.name.tr/ https://kaloriferkazanlari.name.tr/ https://mustafapasaotelleri.name.tr/ iqos fiyat
puff bar türkiye
Puro Satın Al