click me
click or press space

Sinema Dijital MedyaCategory: Uncategorized

Nisan 5, 2023    by  ‣  0 comments

Official“Official” kelimesi İngilizce menşeli bir lafız olup, kökeni Latince “officium” kelimesine dayanır. “Officium” kelimesi “fariza” veya “iş” mazmunına hasılat. Kelimenin kökeni Roma İmparatorluğu’na denli uzanır ve “officium” terimi, Roma İmparatorluğu’nda idare ve hükümet emeklerinde kullanılırdı.

Midi Çağ süresince, “official” kelimesi, hükümet veya kilise tarafından atanmış bir görevliyi tanımlamak muhtevain kullanılmaya mebdelandı. Bu görevliler, örneğin büyüklük daireleri veya kiliselerde çeşitli emeklerle sorumlu olan kişilerdi.

Giderek, “official” kelimesi elan geniş anlamlar kazandı ve resmi veya mezun bir konumda mevcut herhangi bir kişdüzgün tanımlamak muhtevain kullanılmaya mebdelandı. Hasetmüzde, “official” kelimesi genellikle hükümet, spor veya iş dünyası kadar resmi bir konumda mevcut kişgelecek veya kurumları tanımlamak muhtevain kullanılır.

Özetle, “official” kelimesinin kökeni Latince “officium” kelimesine dayanır ve Roma İmparatorluğu’nda kullanılan bir terimdir. Giderek, lafız resmi veya mezun bir konumda mevcut herhangi bir kişdüzgün tanımlamak muhtevain kullanılmaya mebdelamıştır.
« »


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://sacdokulmesi.name.tr/ http://elektrik-elektronik.name.tr/ https://tatilbolgeleri.name.tr/ https://kaloriferkazanlari.name.tr/ https://mustafapasaotelleri.name.tr/ iqos fiyat
puff bar türkiye
Puro Satın Al